باربری و حمل بار خاتم النبیین اردبیل

اسباب کشی خاتم النبیین اردبیل

ما به شما در برنامه ریزی، اجرا و کامل کردن اسباب کشی در باربری خاتم النبیین کمک می کنیم. شرکت باربری آرابار حمایت کاملی از شما برای تمامی مراحل باربری شامل بسته بندی، ایمن سازی وسایل منزل شما حمل و نقل اثاثیه از یک مکان به مکان دیگر با ایمن ترین روش های ممکن به عمل می آورد.

برای حمل اثاثیه منزل در اردبیل (داخل شهری) با چه شماره ای تماس بگیریم ؟

04533392056

09149570104

09148045690

 

اتوبار خاتم النبیین اردبیل

اتوبار اردبیل حتی برای یکبار هم شده کلمه اتوبار اردبیل به گوشتان خورده است. وقتی که کالایی مثل لباس شویی برای خود یا جهیزیه خواهرتان یا اقوام خود می خرید قطعا با اتوبار تماس گرفته اید. حمل وسایلی مثل لباس شویی، اجاق گاز، یخچال، مبلمان، میزهای ناهار خوری، کابینت آشپزخانه، فرش و… بدون کمک گرفتن از شرکت باربری امکان پذیر نیست. حتی اگر شما وسیله نقیله مناسب برای اسباب کشی مثل وانت، نیسان، تریلی و… داشته باشید شاید از لحاظ فیزیکی و قدرت بدنی توانایی لازم برای برداشتن بار و حمل آن به پشت ماشین را نداشته باشید.

قیمت باربری در اردبیل چقدر می باشد؟

اتوبارهای اردبیل برای اسباب کشی داخل شهری قیمت واحدی ندارند و شما می توانید با آنها مشاوره بگیرید و قیمت نهایی را بگیرید .

خدمات اسباب کشی آرابار اردبیل شامل چه چیزی می شود؟

خدمات شامل بسته بندی جابجایی و چیدمان می باشد . ( از صفر تا صد اثاث کشی)

اسباب کشی در کرونا

اسباب کشی در کرونا نگرانی‌های بسیاری را برای خانواده‌ها ایجاد نموده‌است. اغلب افراد ترجیه می‌دهند در این ایام اسباب کشی شان را انجام ندهند، اما اگر مجبور به جابجایی هستید. برای اینکه جهت اثاث کشی تان آسوده خاطر باشید، حتما با ما در آرابار در تماس باشید.

تمامی پرسنل ما واکسینه شده‌اند، به صورت مرتب نیز تست کرونا از این عزیزان انجام می‌شود تا از بابت سلامت آنها اطمینان خاطر داشته باشیم. تمامی ماشین‌های باربری بعد از هربار ارائه خدمات به‌صورت کامل با استفاده از مواد ضد عفونی، استریل می‌شوند. در طی ارائه خدمات نیز همکاران ما کلیه نکات بهداشتی را رعایت می‌نمایند تا مبادا مشکلی برای شما و خانواده‌تان ایجاد شود.

حمل بار از خاتم النبیین اردبیل

باربری خاتم النبیین اردبیل ارائه دهنده خدمات سریع و ارزان جابجایی اثاثیه منزل با کیفیت بالا می باشد. ما با ارائه خدمات اسباب کشی و اتوبار نوید یک اثاث کشی بی دردسر را به شما می دهیم.پذیرش حمل اثاثیه منزل، حمل کالای سنگین و حجیم، حمل کالای شهری و بین شهری با انواع ماشین های بزرگ اعم از تریلی، کفی بغل دار، ترانزیتی ده چرخ، شش چرخ خاور روباز، خاور مسقف، ما همواره بهترین خدمات را در حوزه باربری جهت رفاه مشتریان ارائه می دهیم.

خدمات ما

 1. کادر مجرب
 2. اعزام کارگر خالی
 3. نیرو جهت بارچینی
 4. باربر جهت تخلیه بار
 5. کامیونت های نسل جدید
 6. ایسوزو کاویان بادیسان فوتون و …
 7. اعزام ماشین اسباب کشی نسل جدید جهت بارگیری مبلمان اثاثیه کالای تجاری و …

باربری اثاثیه منزل از خاتم النبیین اردبیل

اثاثیه منزل از حساس ترین باربری ها به دلیل وجود ظروف شکستی، وسایل چوبی مانند مبل و … می باشد. باربری آرابار با ارائه کارگر مخصوص بسته بندی اثاثیه منزل نگرانی شما را از جانب خسارت به وسایل برطرف می کند.

کارگر بسته بندی تمامی اثاثیه منزل شما را به صورت حرفه ای و کاملا مطمئن بسته بندی می کنند و خیال شما را از بابت خسارت و آسیب دیدگی در حین بارگیری و باربری راحت می کند.

لیست باربری های معتبر اردبیل

نام تلفن تماس
آرابار 09149570104
آسایش بار 04533615144
کوثر بار 09149863148
زرین بار 09148091059
کیهان بار 09145935056
آذر بار 09149863148

باربری از خاتم النبیین اردبیل به تمام نقاط شهر

باربری خاتم النبیین مجهز ترین ارائه دهنده خدمات باربری، امروزه پیدا کردن شرکت معتبر و مجاز که خدمات اسباب کشی را به نحو احسن ارائه بدهد. همچنین قیمت ثابت در طول اسباب کشی و جابجایی بدهد، بسیار کم می باشد ولی ما در موسسه باربری و اتو بار آرابار این قول را به شما می دهیم که بهترین خدمات را ارائه دهیم

چرا باربری خاتم النبیین اردبیل ؟

تیک ارائه خدمات حتی در شرایط جوی نامناسب

تیککارگران مجرب و خوش اخلاق

تیکفرستادن ماشین‌ های مخصوص باربری با توجه به نیاز شما

تیکبسته‌ بندی اثاثیه منزل در محل مبدأ با پیشرفته‌ ترین امکانات

تیک بیمه وسایل در مقابل آسیب‌ دیدگی یا شکستن

تیکهمراهی همه‌ روزه شما مشتریان حتی در ایام تعطیل

قبمت باربری در باربری خاتم النبیین اردبیل

برای محاسبه نرخ کرایه باربری آرابار باید مشخص شود که چه نوع وسیله نقلیه حمل باری با چه تعداد کارگر و چه نوع خدماتی مورد نیاز است. البته زمان تاخیر در بارگیری و تخلیه بار، نوع بار و طبقه ای از ساختمان که بار باید به آن نقطه حمل شود نیز در قیمت باربری تاثیر گذار است. برای اطلاع از هزینه باربری خاتم النبیین، هزینه حمل بار با وسایل باربری مختلف می توانید با شماره تلفن های شرکت باربری آرابار تماس حاصل فرمایید.

شماره باربری خاتم النبیین

09149570104

09148045690

باربری باغمیشه

خدمات ما در باربری خاتم النبیین

تیک

اسباب کشی

خدمات باربری و اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل در خاتم النبیین اردبیل به تمامی همشهریان و ادارت و نهادهای عمومی در حال فعالیت می باشد.باربری از خاتم النبیین به نقاط مختلف شهر نیز توسط باربری آرابار انجام می شود. شما در هر جای خاتم النبیین باشید، تنها با یک تماس ماشین مورد نظر شما ارسال می شود انتخاب ماشین با توجه به نوع، وزن و حجم بار شما تعیین می شود و همچنین صاحب بار می تواند نوع ماشین مورد نظر خود را برای بارگیری بار خود انتخاب کند.

تیکچیدمان اثاثیه منزل در محله خاتم النبیین

یک شرکت باربری معتبر همیشه سعی دارد تا از نیرو هایی که دارای توانایی و تجربه لازم برای حمل اثاثیه و چیدمان هستند استفاده کند. وجود کارگران بی تجربه در اسباب کشی از مهم ترین عوامل در خسارت زدن به اثاثیه منزل هستند. شرکت باربری معتبر همیشه سعی دارد تا از نیرو هایی که دارای توانایی و تجربه لازم برای حمل اثاثیه و چیدمان هستند استفاده کند.

اگر شما هم این روز ها نیاز به کارگر برای اثاث کشی دارید با ما تماس بگیرید. پرسنل شرکت ما دارای تجربه کافی بوده و در هر زمان می توانند خدمت شما عزیزان برسند تا متمایز ترین خدمات جابجایی را برای شما ارائه دهند.

تیکحمل گاو صندوق و بار های سنگین در خاتم النبیین

یکی از کار های سخت در محل کار، منزل شخصی و … جابجایی وسایل سنگین می باشد که کار هر کسی نمی باشد. باربری خاتم النبیین با کارگرانی که در این حوزه سابقه و اطلاعات زیادی دارند در خدمت دارد که بار های سنگین شما را در هر کجا که ساکن هستید جابجا کند. پس دیگر نگران جایجایی وسایل سنگین خود نباشید و آن را به ما بسپارید.

تیکباربری شبانه روزی خاتم النبیین

ارائه خدمات باربری و اسباب کشی به صورت ۲۴ ساعته و هفت روز هفته با باربری آرابار

تیکبسته بندی اثاثیه منزل در خاتم النبیین

بسته بندی اثاثیه منزل شاید یکی از اولین مراحل اسباب کشی باشد. اگر کار بسته بندی اثاثیه منزل به درستی و با شیوه ای حرفه ای صورت بگیرد. مطمئناً در زمان اسباب کشی اثاثیه منزل شما بدونه هیچ مشکل و هیچ درد سری به مقصد مورد نظرتان خواهد رسید. از این رو باربری آرابار آماده است خدمات تخصصی بسته بندی اثاثیه منزل را برای شما انجام دهد تا خودتان مجبور نشوید کار بسته بندی اثاثیه منزل را انجام بدهید. چون برای باربری و بسته بندی وسایل منزل باید تخصص کافی را داشته باشید تا به بهترین روش ممکن کار بسته بندی لوازم منزل شما را انجام دهید.

وظایف باربری خاتم النبیین

وظیفه اصلی شرکت باربری آرابار انجام اسباب کشی منازل و اداره ها می باشد. همچنین شما می توانید قبل از اسباب کشی برای بسته بندی وسایل منزل از این شرکت کمک بگیرید. از دیگر وظایف باربری خاتم النبیین می توان موارد به موارد زیر اشاره کرد:

 • کارگرانی ماهر در بار چینی بار و تخلیه بار
 • کادری متخصص جهت بسته بندی و پک کامل اسباب
 • کارگر خالی جهت تخلیه بار و جا به جایی بین طبقات
 • ارائه خدمات به نقاط مختلف شهر با کمترین نرخ کرایه می باشد
 • ارسال بار های سبک و سنگین با انواع کامیون و تریلی با بارنامه در کمترین زمان ممکن

لیست تخلیه بار اردبیل

آرابار ۰۹۱۴۹۵۷۰۱۰۴ اردبیل | شهرک سبلان | خیابان اتوبوسرانی | ۵۰ متر بعد از مجتمع مالک اشتر
تخلیه بار اردبیل – موسی ابن جعفر – کوچه (موسی ابن جعفر) – بلوار جام جم – پلاک ۱۰۸ – طبقه همکف
تخلیه بار الماس ترابر ۰۴۵۳۳۴۷۷۵۷۵ اردبیل – میدان وحدت – کیلوتر ۱ جاده مغان – بزرگراه شهیدبنی هاشم روبروی امام زاده صدرالدین – گاراژ اصلانیان – پلاک ۲۲ – طبقه همکف
تخلیه بار برزین ۰۴۵۳۳۴۷۵۷۶۲ اردبیل – جاده مغان – بزرگراه شهیدبنی هاشم – محله مهرآباد گاراژ اصلانیان – گاراژ اصلانیان – پلاک ۱۱۱۴/۱۱۹ – طبقه همکف – واحد ۴۱
تخلیه بار شیری اردبیل – کریم آباد – کوچه ((میخوش نیرومند)) – کوچه (هادی ۱۳) – طبقه همکف
تخلیه بار صدرا ترابر ۰۴۵۳۳۶۴۴۰۴۵ اردبیل – شهرک صنعتی فاز۱شهید بهشتی – خیابان صنعتگران – بن بست صنعتگران ۲ – مجتمع کارگاهی صنعتگران۲ – پلاک ۱ – طبقه همکف
تخلیه بار نمونه سبلان ۰۴۵۳۳۴۷۱۵۱۵ اردبیل – میدان وحدت بزرگراه شهید بنی هاشم – کیلومتر یک جاده مغان – روبروی پارک سربند – پلاک ۱۱۵/۱۴۰ – طبقه همکف

باربری خرده بار از خاتم النبیین اردبیل

استان اردبیل به دلیل وجود شهرک صنعتی های متعددی که دارد نیاز به باربری به صورت خرده بار دارد. برخی از بار ها بسیار حجم و وزن کمی دارند و نیاز به نیسان و یا خاور دربستی ندارند. باربری آرابار بار های کوچک را به صورت خرده بار به شهرستان ها ارسال می کند.

بسیاری از باربری ها هزینه ی کامل باربری را برای خرده بار ها دریافت می کنند. باربری آرابار بر اساس حجم و وزن بار شما هزینه باربری شما را مشخص می کنند.


بهترین و ارزان ترین خدمات باربری آرابار، حمل اثاثیه بین شهری و باربری خاتم النبیین به صورت شبانه روزی در هر نقطه از شهر برای اطلاع از نرخ کرایه باربری آرابار، می توانید همین حالا با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی نمایند.

شماره باربری آرابار

09149570104

09148045690