لیست باربری های شیراز

باربری  شیراز

لیست باربری های شیراز

استان شیراز به دلیل وجود شهرک صنعتی های متعددی که دارد نیاز به باربری به صورت خرده بار دارد. برخی از بار ها بسیار حجم و وزن کمی دارند و نیاز به نیسان و یا خاور دربستی ندارند.

سامانه حمل و نقل آرابار با معرفی بهترین باربری های شیراز و در اختیار گذاشتن آدرس و شماره تماس مراکز حمل و نقل کالا به شما خوانندگان گرامی کمک می کند تا هر آنچه از خدمات حمل انواع کالا و بار بخواهید را در اختیار داشته باشید

شرکت های حمل و نقل شیراز در حوزه باربری درون شهری و برون شهری در پایانه باربری شیراز فعالیت می کنند. البته اسامی این شرکت ها در لیست باربری های شیراز آورده شده است. آرابار با معرفی آدرس و شماره تماس این شرکت ها به خوانندگان گرامی در جهت دریافت انواع خدمات حمل بار توسط انواع کامیون خاور ، تک ، جفت ، تریلی کمک می کند.

لیست باربری های شیراز

نام باربری شماره باربری آدرس باربری
آسان بار گلستان ۰۷۱۳۶۲۳۱۳۱۳  استقلال، بلوار علامه امینی
اتوبار مدرس شیراز ۰۷۱۳۷۲۱۶۱۶۷ بلوار ابو نصر
آذین بار ۰۷۱۳۸۴۲۱۶۱۶ شهرک امیرکبیر، بلوار امیرکبیر
آسیا بار ۰۷۱۳۸۴۰۱۷۸۳ شهرک فرزانگان، بلوار فرزانگان
بارکش شهری ۰۷۱۳۸۴۶۰۴۱۷  شهرک سبحان، خیابان سبحان
اتوبار شهر ۰۷۱۳۷۲۳۱۰۷۵ خیابان سپیدار جاده کمربندی
ارس بارگلستان ۰۷۱۳۶۲۲۱۶۹۴  
اتوبار امپراطور ۰۷۱۳۷۴۱۱۳۱۴ اقبال اباد ، خیابان ساحلی
اتوبار دلگشا ۰۷۱۳۷۳۲۱۱۷۱ هفت تنان ، بلوار دلگشا ، بلوار بوستان
آباد بار صدرا   صدرا، فاز۲ ، خیابان وحدت بتن
کالا بران شیراز ۰۷۱۳۲۲۵۸۰۸۰  پشت روغن نباتی  خیابان سفر
اتوبار آزادی ۰۷۱۳۷۲۳۲۴۲۸ سردخانه، خیابان روزی طلب
آسان بار گلستان ۰۷۱۳۶۲۳۱۳۱۳ شیراز ، استقلال، بلوار علامه امینی
اتوبار مدرس شیراز ۰۷۱۳۷۲۱۶۱۶۷ شیراز، بلوار ابو نصر
آذین بار ۰۷۱۳۸۴۲۱۶۱۶ شهرک امیرکبیر، بلوار امیرکبیر
اتوبار صدرا    بلوار پاسداران – بلوار بوستان
آسیا بار ۰۷۱۳۸۴۰۱۷۸۳ شهرک فرزانگان، بلوار فرزانگان

باربری به شیراز باکامیون

کامیون ها که رایج ترین آنها کامیون تک و جفت است، یکی از ماشینهای باری سنگین برای حمل بارهای بین شهری است. اگر قصد ارسال بار تا حداکثر ۱۵ تن را دارید میتوانید از انواع کامیونهای تک وجفت (۶ چرخ و ۱۰ چرخ) برای حمل آن استفاده نمایید. تک ها تا ۱۰ و جفت ها تا ۱۵ تن بار را به راحتی حمل میکنند.

باربری به شیراز با تریلی

باربری ارزان قیمت با تریلی کفی، بغلدار و چادری در کوتاه ترین زمان ممکن خدمات حمل و نقل به شیراز را در اختیارتان قرار می دهد.

حمل بار به شیراز با کمرشکن و بوژی

باربری با بوژی و کمرشکن از جمله خدمات تخصصی برای ارسال بار به شیراز است. اگر قصد ارسال بار سنگین و فوق سنگین و همچنین کالا های حجیم به مقصد شیراز را دارید باید حمل آن را با کمرشکن و یا بوژی انجام دهید.

باربری شبانه روزی

ارائه خدمات باربری و اسباب کشی به صورت ۲۴ ساعته و هفت روز هفته با باربری های شیراز

بسته بندی اثاثیه منزل

بسته بندی اثاثیه منزل شاید یکی از اولین مراحل اسباب کشی باشد. اگر کار بسته بندی اثاثیه منزل به درستی و با شیوه ای حرفه ای صورت بگیرد مطمئناً در زمان اسباب کشی اثاثیه منزل شما بدونه هیچ مشکل و هیچ درد سری به مقصد مورد نظرتان خواهد رسید.

اسباب کشی در شیراز

شرکت های باربری شیراز حمایت کاملی از شما برای تمامی مراحل باربری شامل بسته بندی، ایمن سازی وسایل منزل شما حمل و نقل اثاثیه از یک مکان به مکان دیگر با ایمن ترین روش های ممکن به عمل می آورند.

چیدمان اثاثیه منزل

یک شرکت باربری معتبر همیشه سعی دارد تا از نیرو هایی که دارای توانایی و تجربه لازم برای حمل اثاثیه و چیدمان هستند استفاده کند. وجود کارگران بی تجربه در اسباب کشی از مهم ترین عوامل در خسارت زدن به اثاثیه منزل هستند. شرکت باربری معتبر همیشه سعی دارد تا از نیرو هایی که دارای توانایی و تجربه لازم برای حمل اثاثیه و چیدمان هستند استفاده کند.

اسباب کشی شیراز

باربری شیراز

باربری شیراز مجهز ترین ارائه دهنده خدمات باربری، امروزه پیدا کردن شرکت معتبر و مجاز که خدمات اسباب کشی را به نحو احسن ارائه بدهد. همچنین قیمت ثابت در طول اسباب کشی و جابجایی بدهد، بسیار کم می باشد حمل اثاثیه منزل، حمل کالای سنگین و حجیم، حمل کالای شهری و بین شهری با انواع ماشین های بزرگ اعم از تریلی، کفی بغل دار، ترانزیتی ده چرخ، شش چرخ خاور روباز، خاور مسقف، ما همواره بهترین خدمات را در حوزه باربری جهت رفاه مشتریان ارائه می دهیم.

حمل بار با خاور از شیراز

حمل و نقل بار و کالاهایی با تناژ کمتر معمولا توسط انواع خاور و کامیونت انجام می شود . کامیونت و خاور برای حمل و نقل محموله های با وزن حدود ۴ تن مورد استفاده قرار می گیرد و به ۲ صورت مسقف و روباز می باشد که بصورت همه روزه برای باربری شیراز از همه نقاط کشور اماده بارگیری هستند.

اتوبار شیراز

حتی برای یکبار هم شده کلمه اتوبار شیراز به گوشتان خورده است.حمل وسایلی مثل لباس شویی، اجاق گاز، یخچال، مبلمان، میزهای ناهار خوری، کابینت آشپزخانه، فرش و… بدون کمک گرفتن از شرکت باربری امکان پذیر نیست. حتی اگر شما وسیله نقیله مناسب برای اسباب کشی مثل وانت، نیسان، تریلی و… داشته باشید شاید از لحاظ فیزیکی و قدرت بدنی توانایی لازم برای برداشتن بار و حمل آن به پشت ماشین را نداشته باشید.

این روزها اغلب افراد برای جابجایی وسایل منزل و یا محل کارشان به دنبال شرکت های معتبر اتوبار هستند که بهترین و با کیفیت ترین خدمات را به مشتریان خود ارائه می دهند، شرکت اتوبارهای شیراز در زمینه بسته بندی و اسباب کشی منزل از مکانی به مکان دیگر توانسته است رضایت مشتریان خود را جلب کرده و مراحل حمل و جابجایی بار را بدون هیچگونه وقفه ای در سریع ترین زمان ممکن با کیفیت بسیار بالایی انجام دهند

وظایف و خدمات باربری شیراز

وظیفه اصلی شرکت های باربری شیراز انجام اسباب کشی منازل و اداره ها می باشد. همچنین شما می توانید قبل از اسباب کشی برای بسته بندی وسایل منزل از این شرکت ها کمک بگیرید.

  • کارگرانی ماهر در بار چینی بار و تخلیه بار
  • کادری متخصص جهت بسته بندی و پک کامل اسباب
  • کارگر خالی جهت تخلیه بار و جا به جایی بین طبقات
  • ارائه خدمات به نقاط مختلف شهر با کمترین نرخ کرایه می باشد
  • ارسال بار های سبک و سنگین با انواع کامیون و تریلی با بارنامه در کمترین زمان ممکن

تعرفه باربری در شیراز

برای محاسبه نرخ کرایه باربری در شیراز باید مشخص شود که چه نوع وسیله نقلیه حمل باری با چه تعداد کارگر و چه نوع خدماتی مورد نیاز است. البته زمان تاخیر در بارگیری و تخلیه بار، نوع بار و طبقه ای از ساختمان که بار باید به آن نقطه حمل شود نیز در قیمت باربری تاثیر گذار است

حمل بار های سنگین

یکی از کار های سخت در محل کار، منزل شخصی و … جابجایی وسایل سنگین می باشد که کار هر کسی نمی باشد. باربری های شیراز با کارگرانی که در این حوزه سابقه و اطلاعات زیادی دارند در خدمت شماست تا که بار های سنگین شما را در هر کجا که ساکن هستید جابجا کند. پس دیگر نگران جایجایی وسایل سنگین خود نباشید و آن را به ما بسپارید.