لیست باربری های زاهدان

باربری زاهدان

لیست باربری های زاهدان

استان زاهدان به دلیل وجود شهرک صنعتی های متعددی که دارد نیاز به باربری به صورت خرده بار دارد. برخی از بار ها بسیار حجم و وزن کمی دارند و نیاز به نیسان و یا خاور دربستی ندارند.

سامانه حمل و نقل آرابار با معرفی بهترین باربری های زاهدان و در اختیار گذاشتن آدرس و شماره تماس مراکز حمل و نقل کالا به شما خوانندگان گرامی کمک می کند تا هر آنچه از خدمات حمل انواع کالا و بار بخواهید را در اختیار داشته باشید

شرکت های حمل و نقل زاهدان در حوزه باربری درون شهری و برون شهری در پایانه باربری زاهدان فعالیت می کنند. البته اسامی این شرکت ها در لیست باربری های زاهدان آورده شده است. آرابار با معرفی آدرس و شماره تماس این شرکت ها به خوانندگان گرامی در جهت دریافت انواع خدمات حمل بار توسط انواع کامیون خاور ، تک ، جفت ، تریلی کمک می کند.

لیست باربری های زاهدان

نام باربری شماره باربری آدرس باربری
رخش ناز 05433451840 بلوارجانبازان خیابان هدایت 14
زاهدان بار شرق 05433513760 کیلومتر یک جاده کرمان پایانه عمومی
نورکیان بار 09158416814 پایانه بارکیلومتر ۵ جاده زابل غرفه ۷
ساحل بار تفتان کالا 05433515098 پایانه بار غرفه شماره 14
دستگرد بار 09151432243 ابتدای جاده کرمان غرفه شماره ۹
توکل بارقائم کالا 09133448763 بعد از پلیس راه شماره غرفه4
خیبر بهاران 05433517516 کیلومتر۵ جاده بم غرفه شماره ۱۵
سیستان حمل 09151415036 پایانه بار غرفه شماره یک
خادم کار_کالا 09153418789 پایانه بار غرفه شماره 11
زرین بار کالا 05433514200 پایانه بار کیلومتر 5جاده مشهد غرفه 6
نیمروز بار 09153406481 جاده زابل پایانه بار غرفه 5
زیبا کالای میرجاوه 05433514128 پایانه بار غرفه 12
زمرد بار بلوچستان 05433506611 زاهدان پایانه عمومی بار غرفه 26
افق بار زاهدان 05433503349 بعد از پلیس راه زاهدان بم پایانه بار
زاهدان بار شرق 05433513760 جاده کرمان پایانه عمومی بار زاهدان
نورکیان بار 09158416814 پایانه بارکیلومتر ۵ جاده زابل غرفه ۷
ساحل بار تفتان کالا 05433515098 پایانه بار غرفه شماره 14
دستگرد بار 09151432243 ابتدای جاده کرمان غرفه شماره ۹

باربری به زاهدان باکامیون

کامیون ها که رایج ترین آنها کامیون تک و جفت است، یکی از ماشینهای باری سنگین برای حمل بارهای بین شهری است. اگر قصد ارسال بار تا حداکثر ۱۵ تن را دارید میتوانید از انواع کامیونهای تک وجفت (۶ چرخ و ۱۰ چرخ) برای حمل آن استفاده نمایید. تک ها تا ۱۰ و جفت ها تا ۱۵ تن بار را به راحتی حمل میکنند.

باربری به زاهدان با تریلی

باربری ارزان قیمت با تریلی کفی، بغلدار و چادری در کوتاه ترین زمان ممکن خدمات حمل و نقل به زاهدان را در اختیارتان قرار می دهد.

حمل بار به زاهدان با کمرشکن و بوژی

باربری با بوژی و کمرشکن از جمله خدمات تخصصی برای ارسال بار به زاهدان است. اگر قصد ارسال بار سنگین و فوق سنگین و همچنین کالا های حجیم به مقصد زاهدان را دارید باید حمل آن را با کمرشکن و یا بوژی انجام دهید.

باربری شبانه روزی

ارائه خدمات باربری و اسباب کشی به صورت ۲۴ ساعته و هفت روز هفته با باربری های زاهدان

بسته بندی اثاثیه منزل

بسته بندی اثاثیه منزل شاید یکی از اولین مراحل اسباب کشی باشد. اگر کار بسته بندی اثاثیه منزل به درستی و با شیوه ای حرفه ای صورت بگیرد مطمئناً در زمان اسباب کشی اثاثیه منزل شما بدونه هیچ مشکل و هیچ درد سری به مقصد مورد نظرتان خواهد رسید.

اسباب کشی در زاهدان

شرکت های باربری زاهدان حمایت کاملی از شما برای تمامی مراحل باربری شامل بسته بندی، ایمن سازی وسایل منزل شما حمل و نقل اثاثیه از یک مکان به مکان دیگر با ایمن ترین روش های ممکن به عمل می آورند.

چیدمان اثاثیه منزل

یک شرکت باربری معتبر همیشه سعی دارد تا از نیرو هایی که دارای توانایی و تجربه لازم برای حمل اثاثیه و چیدمان هستند استفاده کند. وجود کارگران بی تجربه در اسباب کشی از مهم ترین عوامل در خسارت زدن به اثاثیه منزل هستند. شرکت باربری معتبر همیشه سعی دارد تا از نیرو هایی که دارای توانایی و تجربه لازم برای حمل اثاثیه و چیدمان هستند استفاده کند.

اثاث کشی زاهدان

باربری زاهدان

باربری زاهدان مجهز ترین ارائه دهنده خدمات باربری، امروزه پیدا کردن شرکت معتبر و مجاز که خدمات اسباب کشی را به نحو احسن ارائه بدهد. همچنین قیمت ثابت در طول اسباب کشی و جابجایی بدهد، بسیار کم می باشد حمل اثاثیه منزل، حمل کالای سنگین و حجیم، حمل کالای شهری و بین شهری با انواع ماشین های بزرگ اعم از تریلی، کفی بغل دار، ترانزیتی ده چرخ، شش چرخ خاور روباز، خاور مسقف، ما همواره بهترین خدمات را در حوزه باربری جهت رفاه مشتریان ارائه می دهیم.

حمل بار با خاور از زاهدان

حمل و نقل بار و کالاهایی با تناژ کمتر معمولا توسط انواع خاور و کامیونت انجام می شود . کامیونت و خاور برای حمل و نقل محموله های با وزن حدود ۴ تن مورد استفاده قرار می گیرد و به ۲ صورت مسقف و روباز می باشد که بصورت همه روزه برای باربری زاهدان از همه نقاط کشور اماده بارگیری هستند.

اتوبار زاهدان

حتی برای یکبار هم شده کلمه اتوبار زاهدان به گوشتان خورده است.حمل وسایلی مثل لباس شویی، اجاق گاز، یخچال، مبلمان، میزهای ناهار خوری، کابینت آشپزخانه، فرش و… بدون کمک گرفتن از شرکت باربری امکان پذیر نیست. حتی اگر شما وسیله نقیله مناسب برای اسباب کشی مثل وانت، نیسان، تریلی و… داشته باشید شاید از لحاظ فیزیکی و قدرت بدنی توانایی لازم برای برداشتن بار و حمل آن به پشت ماشین را نداشته باشید.

این روزها اغلب افراد برای جابجایی وسایل منزل و یا محل کارشان به دنبال شرکت های معتبر اتوبار هستند که بهترین و با کیفیت ترین خدمات را به مشتریان خود ارائه می دهند، شرکت اتوبارهای زاهدان در زمینه بسته بندی و اسباب کشی منزل از مکانی به مکان دیگر توانسته است رضایت مشتریان خود را جلب کرده و مراحل حمل و جابجایی بار را بدون هیچگونه وقفه ای در سریع ترین زمان ممکن با کیفیت بسیار بالایی انجام دهند

وظایف و خدمات باربری زاهدان

وظیفه اصلی شرکت های باربری زاهدان انجام اسباب کشی منازل و اداره ها می باشد. همچنین شما می توانید قبل از اسباب کشی برای بسته بندی وسایل منزل از این شرکت ها کمک بگیرید.

  • کارگرانی ماهر در بار چینی بار و تخلیه بار
  • کادری متخصص جهت بسته بندی و پک کامل اسباب
  • کارگر خالی جهت تخلیه بار و جا به جایی بین طبقات
  • ارائه خدمات به نقاط مختلف شهر با کمترین نرخ کرایه می باشد
  • ارسال بار های سبک و سنگین با انواع کامیون و تریلی با بارنامه در کمترین زمان ممکن

تعرفه باربری در زاهدان

برای محاسبه نرخ کرایه باربری در زاهدان باید مشخص شود که چه نوع وسیله نقلیه حمل باری با چه تعداد کارگر و چه نوع خدماتی مورد نیاز است. البته زمان تاخیر در بارگیری و تخلیه بار، نوع بار و طبقه ای از ساختمان که بار باید به آن نقطه حمل شود نیز در قیمت باربری تاثیر گذار است

حمل بار های سنگین

یکی از کار های سخت در محل کار، منزل شخصی و … جابجایی وسایل سنگین می باشد که کار هر کسی نمی باشد. باربری های زاهدان با کارگرانی که در این حوزه سابقه و اطلاعات زیادی دارند در خدمت شماست تا که بار های سنگین شما را در هر کجا که ساکن هستید جابجا کند. پس دیگر نگران جایجایی وسایل سنگین خود نباشید و آن را به ما بسپارید.