باربری و حمل اثاثیه زینال

باربری زینال

باربری ارزان از دیگر خدمات باربری زینال است که بصورت شبانه روزی و با کادر متخصص در زمینه خدمات باربری ارزان و اتوبار در خدمت شما است. اسباب کشی و حمل لوازم و و سایل منزل یا محل کار و اداره جات، همواره یکی از کابوس‌های هر مستاجر و یا افراد شاغل بوده است. ترس از گم شدن لوازم ارزشمند، شکستن ظروف شکستنی و همچنین دردسرهای ناشی از سختی‌های فرایند حمل بار و بسته بندی می‌تواند باعث اذیت و خستگی شما شود.

خدمات باربری زینال اردبیل

تیک حمل بار به صورت رفت و برگشت

تیکارائه بیمه نامه و بارنامه دولتی

تیکتحویل به موقع و سریع بار

تیکبارنامه و بیمه نامه رسمی

تیکپایین ترین قیمت باربری در زینال اردبیل

تیکارائه خدمات باربری به صورت شبانه روزی

تیک

ارائه مشاوره رایگان جهت بارگیری و باربری

تیک انجام امور و خدمات باربری در 7 روز هفته به صورت شبانه روزی

نیسان بار و وانت بار زینال اردبیل

خدمات نیسان بار و وانت بار شامل بارهایی با وزن بین 2 تن تا 2.200 تن است. البته لام به ذکر است که حجم بار نیز باید به اندازه اتاق نیسان باشد. اگر بار شما وزن و حجم بیشتر از نیسان داشته باشد می توانید آن را با دو نیسان حمل کنید. در غیر این صورت باید بار را با ماشین های بزرگ تر مانند خاور، کامیونت، تریلی و … حمل کنید.

خدمات نیسان بار آرابار به صورت دربستی ( بارگیری در مبدا و تحویل بار در مقصد) و ویژه نسبت به سایر همکاران انجام می شود. باربری

خدمات اتوبار زینال اردبیل

مفتخریم که کلیه امور باربری زینال را با بهترین اتوبار و خودروهای حمل بار به شما ارائه نماییم. تمامی سفارشات اسباب کشی ، جابه جا نمودن بار اثاث و منازل و ادارات ، بسته بندی اثاثیه توسط  باربری آرابار در زینال اردبیل با کمترین قیمت پذیرفته می شود. برای هماهنگی می توانید با شماره های (09148045690 و 09149570104) تماس  حاصل نمایید و در سریعترین زمان ممکن حمل و جابجایی بار مدنظر خود را به ما بسپارید.

باربری از زینال به نقاط مختلف شهر نیز توسط باربری آرابار انجام می شود. شما در هر جای ینال باشید، تنها با یک تماس ماشین مورد نظر شما ارسال می شود انتخاب ماشین با توجه به نوع، وزن و حجم بار شما تعیین می شود و همچنین صاحب بار می تواند نوع ماشین مورد نظر خود را برای بارگیری بار خود انتخاب کند.

شماره باربری زینال اردبیل

09149570104

09148045690

اسباب کشی در کرونا

اسباب کشی در کرونا نگرانی‌های بسیاری را برای خانواده‌ها ایجاد نموده‌است. اغلب افراد ترجیه می‌دهند در این ایام اسباب کشی شان را انجام ندهند، اما اگر مجبور به جابجایی هستید. برای اینکه جهت اثاث کشی تان آسوده خاطر باشید، حتما با ما در آرابار در تماس باشید.

تمامی پرسنل ما واکسینه شده‌اند، به صورت مرتب نیز تست کرونا از این عزیزان انجام می‌شود تا از بابت سلامت آنها اطمینان خاطر داشته باشیم. تمامی ماشین‌های باربری بعد از هربار ارائه خدمات به‌صورت کامل با استفاده از مواد ضد عفونی، استریل می‌شوند. در طی ارائه خدمات نیز همکاران ما کلیه نکات بهداشتی را رعایت می‌نمایند تا مبادا مشکلی برای شما و خانواده‌تان ایجاد شود.

حمل بار زینال  اردبیل

باربری زینال اردبیل ارائه دهنده خدمات سریع و ارزان جابجایی اثاثیه منزل با کیفیت بالا می باشد. ما با ارائه خدمات اسباب کشی و اتوبار آرابار یک اثاث کشی بی دردسر را به شما می دهیم.پذیرش حمل اثاثیه منزل، حمل کالای سنگین و حجیم، حمل کالای شهری و بین شهری با انواع ماشین های بزرگ اعم از تریلی، کفی بغل دار، ترانزیتی ده چرخ، شش چرخ خاور روباز، خاور مسقف، ما همواره بهترین خدمات را در حوزه باربری جهت رفاه مشتریان ارائه می دهیم.

چرا انتخاب آرابار انتخاب درستی است ؟

 1. کادر مجرب
 2. اعزام کارگر خالی
 3. نیرو جهت بارچینی
 4. باربر جهت تخلیه بار
 5. کامیونت های نسل جدید
 6. ایسوزو کاویان بادیسان فوتون و …
 7. اعزام ماشین اسباب کشی نسل جدید جهت بارگیری مبلمان اثاثیه کالای تجاری و …

باربری اثاثیه منزل در زینال

اثاثیه منزل از حساس ترین باربری ها به دلیل وجود ظروف شکستی، وسایل چوبی مانند مبل و … می باشد. باربری آرابار با ارائه کارگر مخصوص بسته بندی اثاثیه منزل نگرانی شما را از جانب خسارت به وسایل برطرف می کند.

کارگر بسته بندی تمامی اثاثیه منزل شما را به صورت حرفه ای و کاملا مطمئن بسته بندی می کنند و خیال شما را از بابت خسارت و آسیب دیدگی در حین بارگیری و باربری راحت می کند.

لیست باربری های معتبر اردبیل

نام تلفن تماس
آرابار 09149570104
آسایش بار 04533615144
کوثر بار 09149863148
زرین بار 09148091059
کیهان بار 09145935056
آذر بار 09149863148

باربری از زینال اردبیل به تمام اردبیل

باربری زینال مجهز ترین ارائه دهنده خدمات باربری، امروزه پیدا کردن شرکت معتبر و مجاز که خدمات اسباب کشی را به نحو احسن ارائه بدهد. همچنین قیمت ثابت در طول اسباب کشی و جابجایی بدهد، بسیار کم می باشد ولی ما در موسسه باربری و اتو بار آرابار این قول را به شما می دهیم که بهترین خدمات را ارائه دهیم

تعرفه باربری زینال اردبیل

برای محاسبه نرخ کرایه باربری آرابار باید مشخص شود که چه نوع وسیله نقلیه حمل باری با چه تعداد کارگر و چه نوع خدماتی مورد نیاز است. البته زمان تاخیر در بارگیری و تخلیه بار، نوع بار و طبقه ای از ساختمان که بار باید به آن نقطه حمل شود نیز در قیمت باربری تاثیر گذار است. برای اطلاع از هزینه باربری زینال، هزینه حمل بار با وسایل باربری مختلف می توانید با شماره تلفن های شرکت باربری آرابار تماس حاصل فرمایید.

شماره باربری زینال

09149570104

09148045690

شهرک کارشناسان اسباب کشی

ما به شما در برنامه ریزی، اجرا و کامل کردن اسباب کشی در اسباب کشی زینال کمک می کنیم. شرکت باربری آرابار حمایت کاملی از شما برای تمامی مراحل باربری شامل بسته بندی، ایمن سازی وسایل منزل شما حمل و نقل اثاثیه از یک مکان به مکان دیگر با ایمن ترین روش های ممکن به عمل می آورد.

شهرک کارشناسان چیدمان اثاثیه منزل

یک شرکت باربری معتبر همیشه سعی دارد تا از نیرو هایی که دارای توانایی و تجربه لازم برای حمل اثاثیه و چیدمان هستند استفاده کند. وجود کارگران بی تجربه در اسباب کشی از مهم ترین عوامل در خسارت زدن به اثاثیه منزل هستند. شرکت باربری معتبر همیشه سعی دارد تا از نیرو هایی که دارای توانایی و تجربه لازم برای حمل اثاثیه و چیدمان هستند استفاده کند.

اگر شما هم این روز ها نیاز به کارگر برای اثاث کشی دارید با ما تماس بگیرید. پرسنل شرکت ما دارای تجربه کافی بوده و در هر زمان می توانند خدمت شما عزیزان برسند تا متمایز ترین خدمات جابجایی را برای شما ارائه دهند.

شهرک کارشناسانحمل انواع بار های سنگین زینال اردبیل

یکی از کار های سخت در محل کار، منزل شخصی و … جابجایی وسایل سنگین می باشد که کار هر کسی نمی باشد. باربری زینال با کارگرانی که در این حوزه سابقه و اطلاعات زیادی دارند در خدمت دارد که بار های سنگین شما را در هر کجا که ساکن هستید جابجا کند. پس دیگر نگران جایجایی وسایل سنگین خود نباشید و آن را به ما بسپارید.

شهرک کارشناسان باربری شبانه روزی  زینال

ارائه خدمات باربری و اسباب کشی به صورت ۲۴ ساعته و هفت روز هفته با باربری آرابار

شهرک کارشناسانبسته بندی اثاثیه منزل

بسته بندی اثاثیه منزل شاید یکی از اولین مراحل اسباب کشی باشد. اگر کار بسته بندی اثاثیه منزل به درستی و با شیوه ای حرفه ای صورت بگیرد. مطمئناً در زمان اسباب کشی اثاثیه منزل شما بدونه هیچ مشکل و هیچ درد سری به مقصد مورد نظرتان خواهد رسید. از این رو باربری آرابار آماده است خدمات تخصصی بسته بندی اثاثیه منزل را برای شما انجام دهد تا خودتان مجبور نشوید کار بسته بندی اثاثیه منزل را انجام بدهید. چون برای باربری و بسته بندی وسایل منزل باید تخصص کافی را داشته باشید تا به بهترین روش ممکن کار بسته بندی لوازم منزل شما را انجام دهید.

اسباب کشی زینال اردبیل

وظایف باربری زینال اردبیل

وظیفه اصلی شرکت باربری آرابار انجام اسباب کشی منازل و اداره ها می باشد. همچنین شما می توانید قبل از اسباب کشی برای بسته بندی وسایل منزل از این شرکت کمک بگیرید. از دیگر وظایف باربری زینال می توان موارد به موارد زیر اشاره کرد:

 • کارگرانی ماهر در بار چینی بار و تخلیه بار
 • کادری متخصص جهت بسته بندی و پک کامل اسباب
 • کارگر خالی جهت تخلیه بار و جا به جایی بین طبقات
 • ارائه خدمات به نقاط مختلف شهر با کمترین نرخ کرایه می باشد.
 • ارسال بار های سبک و سنگین با انواع کامیون و تریلی با بارنامه در کمترین زمان ممکن

باربری خرده بار از زینال اردبیل

استان اردبیل به دلیل وجود شهرک صنعتی های متعددی که دارد نیاز به باربری به صورت خرده بار دارد. برخی از بار ها بسیار حجم و وزن کمی دارند و نیاز به نیسان و یا خاور دربستی ندارند. باربری آرابار بار های کوچک را به صورت خرده بار به شهرستان ها ارسال می کند.

بسیاری از باربری ها هزینه ی کامل باربری را برای خرده بار ها دریافت می کنند. باربری آرابار بر اساس حجم و وزن بار شما هزینه باربری شما را مشخص می کنند.


بهترین و ارزان ترین خدمات باربری آرابار، حمل اثاثیه بین شهری و باربری زینال به صورت شبانه روزی در هر نقطه از شهر برای اطلاع از نرخ کرایه باربری آرابار، می توانید همین حالا با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی نمایند.

شماره باربری آرابار

09149570104

09148045690